Scared RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Scared RPG

Scared este un server infiintat pe data de 28.03.2015! Suntem membrii seriosi va asteptam aici: 92.84.115.72


2 posters

    Aplicatii - National Guard

    avatar
    AlexRazvy
    Admin


    Posts : 63
    Join date : 2015-03-28

    Aplicatii - National Guard Empty Aplicatii - National Guard

    Post by AlexRazvy Sat Mar 28, 2015 6:02 pm

    Nickname:
    Level:
    Register date:
    Warns:
    Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:
    De ce doresti sa te alaturi National Guard?:
    Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?
    :
    De ce crezi ca meriti sa fi membru al acestui departament?[/color]:
    Cu ce se ocupa National Guard?:
    Esti capabil sa lucrezi in echipa?:
    In ce interval de timp te afli la scoala?:
    Esti pe Blacklist-ul vreunei factiuni? Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos?:
    Varsta reala:
    Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):
    Descrie-te in minim 20 de cuvinte:
    avatar
    Danutz


    Posts : 1
    Join date : 2015-05-01

    Aplicatii - National Guard Empty Re: Aplicatii - National Guard

    Post by Danutz Fri May 01, 2015 11:23 pm

    Nickname:Danutz
    Level:1
    Register date:01/05/2015
    Warns:0/3
    Ai fost vreodata banat? Daca da, din ce motiv?:nu.
    De ce doresti sa te alaturi National Guard?:Doresc să mă alătur facțiunii National Guard , deoarece este cea mai activă facțiune de pe server, are un lider foarte capabil de această funcție iar membrii acestei facțiuni sunt foarte cooperativi si amabili! Simt ca este factiunea care mi se potriveste, imi place foarte mult cu ce se ocupa, este o factiune foarte importanta de pe server, probabil cea mai importanta si doresc sa imi fac noi prieteni si sa cooperez cu colegii mei. Iar un alt motiv ar fi modul in care este condusa ma face sa cred ca ma caracterizeaza pe deplin, corectitudine si seriozitate.Deoarece membrii acestei factiuni dau dovada de seriozitate si de bun simt, in special Liderul, cat si Co-Liderul pe langa faptul ca imi place tot ce tine de Police Department sunt sigur ca o sa imi pot face niste prieteni foarte buni si consider ca este un departament activ si serios si as fi onorat sa fac parte din el.Consider ca sunt destul de activ pentru a face raportul de activitate, cunosc regulamentul in totalitate si ador munca prestata de aceasta factiune. Ma tin de treaba, stiu sa lucrez in echipa, imi place sa pun suflet in tot ceea ce fac si imi place sa-mi fac treaba cat mai bine.Factiunea Los Santos Police Department este o factiune în care nu te poți plictisi niciodată, o factiune în care tot timpul ai ceva de facut, o factiune cu membrii civilizati, cu cei 7 ani de acasă, si punând suflet pe munca depusă de acestia. Este o factiune perfectă din punctul meu de vedere. In ciuda FH-ului meu, sunt 100% sigur ca pot dovedi de ce sunt capabil deoarece am mai fost in pd pe un alt cont, si pot castiga respectul oricui.
    Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?:
    De ce crezi ca meriti sa fi membru al acestui departament?[/color]:Deoarece imi place sa apar legea si ma descurc excelent.
    Cu ce se ocupa National Guard?:Cu prinderea suspectilor cu wanted
    Esti capabil sa lucrezi in echipa?:Desigur.
    In ce interval de timp te afli la scoala?:1 pe saptamana.
    Esti pe Blacklist-ul vreunei factiuni? Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos?:nu ,da.
    Varsta reala:23
    Cate ore pe zi acorzi serverului? (fara sleep/afk):5-10 ore.
    Descrie-te in minim 20 de cuvinte:Ma numesc Daniel, sunt un baiat la locul lui cu cei 7 ani de acasa si cu bunul simt, ma integrez usor intr-un grup nou cat si intr-o societate noua, imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu si cel apropiat mie, stiu sa respect si sa las mereu loc de buna-ziua, multumesc pentru timpul acordat!

      Current date/time is Sun May 12, 2024 2:33 pm